Koszty wysyłki

Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu. Zamówienia odbierane w naszym sklepie możesz opłaci przelwem, przez Payu oraz na miejscu.

Poprzez List Polecony InPost realizujemy wysyłkę zamówień dotyczących przesyłek listowych z doręczeniem do rąk własnych adresata lub innej uprawnionej do odbioru osoby. InPost doręcza listy o maksymalnym rozmiarze koperty 6x36x26 cm i wadze nie przekraczającej 1 kg. W przypadku nieobecności adresata lub innych osób uprawnionych do odbioru przesyłki, listonosz pozostawia w skrzynce zawiadomienie o próbie doręczenia. Znajduje się na nim adres Punktu Pocztowego, Punktu Awizacyjnego lub Oddziału, w którym przesyłka będzie czekać przez kolejne 7 dni. Licząc od dnia następnego po dniu pozostawienia zawiadomienia.

Koszt przesyłki Kurierskiej DHL podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do 500 zł. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera.  W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu.W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie,  zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. 

Kurier z dostawą tego samego dnia na terenie Warszawy: 20zł 
Zamówienie należy potwierdzić telefonicznie do 11:30 w celu potwierdzenia dostępności wymaganej ilości towaru w magazynie głównym.

W przypadku zaginięcia paczki przez przewoźnika, wysyłamy na nasz koszt nową.

Koszty wysyłek do innych krajów europy i reszty świata ustalane indywidualnie po kontakcie tel lub mailowym.

W praktyce 90% zamówień wysyłamy tego samego dnia, jednak z uwagi na dużą ilość zamówień mogą się pojawić braki wybranych produktów o czym będziemy informować telefonicznie/mailowo proponując zwrot pieniędzy lub jeśli mamy dostępny zamiennik o identycznych/zbliżonych parametrach, właściwościach i działaniu.

Wpłaty należy realizować na poniższy nr konta podając w tytule nr zamówienia.
Idea Bank S.A. 45195000012006054962700001

darmowa wysyłka od kwoty zamówienia 99zł (przedpłata)

w przypadku przesyłki pobraniowej 199zł

Sposób dostawy         Koszt Wysyłki                 Czas dostawy           
Odbiór osobisty - -
Paczka 48 (pobranie) 20 zł 2 dni
Paczka 24 (pobranie) 21 zł 2 dni
Przesyłka kurierska DHL 13 zł 1 dzień
Przesyłka kurierska DHL(pobranie) 16 zł 1 dzień
Paczka w Ruchu 6,90 zł 2 dni
Paczkomat (przedpłata) 9 zł 2 dni
Paczka w Ruchu (pobranie) 8 zł 2 dni
Paczkomat (pobranie) 13 zł 2 dni
Paczka24  17 zł 2 dni
Paczka48 16 zł 2 dni